Mini Cart

-25%

Unicover Kapak universal rezistent per furre 28 cm

Original price was: 2,650L.Current price is: 2,650L. 1,988L

8595028491845

SKU: 619088 Categories: ,

Description

Kodi: 619088

Kapaku i qelqit borosilikat Unicover është universal dhe ka një dorezë silikoni rezistente ndaj nxehtësisë deri në 230°C. Nuk digjet, kështu që mund ta përdorni në pianurë si edhe në furrë. I përshtatshëm për furrat elektrike, me gaz dhe me ajër të nxehtë. Lironi vidën dhe hiqni paketimin përpara përdorimit të parë.

Diametri: 28 cm.


Additional information

permasa

34x29x8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Unicover Kapak universal rezistent per furre 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *