Mini Cart

-25%

Unicover Kapak universal 26 cm

1,750L 1,313L

8595028433265

SKU: 619026 Categories: ,

Description

Kodi: 619026

Kapaku i qelqit Unicover ju mundëson një kontroll të vazhdueshëm të gatimit brenda tenxheres ose tiganit pa pasur nevojë ta ngrini atë. Kapaku është rezistent, praktik, i pajisur me një dorezë kundër djegies. Lironi vidën dhe hiqni paketimin përpara përdorimit të parë.

Diametri: 26 cm.


Additional information

permasa

31x27x8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Unicover Kapak universal 26 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *