Mini Cart

Unicover Kapak universal 32 cm

2,390L

8595028451344

SKU: 619032 Categories: ,

Description

Kodi: 619032

Kapaku i qelqit Unicover ju mundëson një kontroll të vazhdueshëm të gatimit brenda tenxheres ose tiganit pa pasur nevojë ta ngrini atë. Kapaku është rezistent, praktik, i pajisur me një dorezë kundër djegies. Lironi vidën dhe hiqni paketimin përpara përdorimit të parë.

Diametri: 32 cm.


Additional information

permasa

37x33x8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Unicover Kapak universal 32 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *