Mini Cart

Unicover Kapak universal 30 cm

2,050L

8595028433289

SKU: 619030 Categories: ,

Description

Kodi: 619030

Kapaku i qelqit Unicover ju mundëson një kontroll të vazhdueshëm të gatimit brenda tenxheres ose tiganit pa pasur nevojë ta ngrini atë. Kapaku është rezistent, praktik, i pajisur me një dorezë kundër djegies. Lironi vidën dhe hiqni paketimin përpara përdorimit të parë.

Diametri: 30 cm.


Additional information

permasa

35x31x8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Unicover Kapak universal 30 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *