Mini Cart

Unicover Kapak universal rezistent per furre 26 cm

2,450L

8595028491838

SKU: 619086 Categories: ,

Description

Kodi: 619086

Kapaku i qelqit borosilikat Unicover është universal dhe ka një dorezë silikoni rezistente ndaj nxehtësisë deri në 230°C. Nuk digjet, kështu që mund ta përdorni në pianurë si edhe në furrë. I përshtatshëm për furrat elektrike, me gaz dhe me ajër të nxehtë. Lironi vidën dhe hiqni paketimin përpara përdorimit të parë.

Diametri: 26 cm.

Additional information

Dimensions 31 × 27 × 8 cm
permasa

31x27x8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Unicover Kapak universal rezistent per furre 26 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *