Mini Cart

Unicover Kapak universal 24 cm

1,690L

8595028433258

SKU: 619024 Categories: ,

Description

Kodi: 619024

Kapaku i qelqit Unicover ju mundëson një kontroll të vazhdueshëm të gatimit brenda tenxheres ose tiganit pa pasur nevojë ta ngrini atë. Kapaku është rezistent, praktik, i pajisur me një dorezë kundër djegies. Lironi vidën dhe hiqni paketimin përpara përdorimit të parë.

Diametri: 24 cm.


Additional information

permasa

28.5x25x7.5

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Unicover Kapak universal 24 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *