Mini Cart

-25%

Unicover Kapak universal 28 cm

1,850L 1,388L

8595028433272

SKU: 619028 Categories: ,

Description

Kodi: 619028

Kapaku i qelqit Unicover ju mundëson një kontroll të vazhdueshëm të gatimit brenda tenxheres ose tiganit pa pasur nevojë ta ngrini atë. Kapaku është rezistent, praktik, i pajisur me një dorezë kundër djegies. Lironi vidën dhe hiqni paketimin përpara përdorimit të parë.

Diametri: 28 cm.


Additional information

permasa

34x29x8

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Unicover Kapak universal 28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *