Mini Cart

Unicover Kapak universal 20 cm

1,490L

8595028433241

SKU: 619020 Categories: ,

Description

Kodi: 619020

Kapaku i qelqit Unicover ju mundëson një kontroll të vazhdueshëm të gatimit brenda tenxheres ose tiganit pa pasur nevojë ta ngrini atë. Kapaku është rezistent, praktik, i pajisur me një dorezë kundër djegies. Lironi vidën dhe hiqni paketimin përpara përdorimit të parë.

Diametri: 20 cm.


Additional information

Dimensions 26 × 21 × 7 cm
permasa

26x21x7

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Unicover Kapak universal 20 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *