• President Stone

    Seti i tenxhereve President Stone prej guri, jo-ngjitëse, riprodhon karakteristikat e gatimit, ndërsa dorezat prej çeliku nuk digjen dhe e lejojnë atë të përdoret edhe në furrë.

    Set tenxhere guri 8 copë
  • Delicia

    Makineria për makarona Delicia, prej çelik-inoks të cilësisë së lartë, është e pajisur me një kapëse të fortë për ta fiksuar në tavolinën e punës.

    Makineri per makarona

Të gjitha serviset e linjës Fancy Home i përfitoni me cmim promocional për vetëm 259 lekë

Produkte me ULJE

Family Colori Termus portokalli 1 L

Original price was: 3,400L.Current price is: 1,200L.

Family Colori Termus per ushqime portokalli 1 L

Original price was: 4,300L.Current price is: 1,500L.

Family Colori Termus per pije me gote portokalli 0.75 L

Original price was: 3,100L.Current price is: 1,200L.

Kategoritë

Elektroshtepiaket e vogla

Pajisjet e kuzhinës nga TESCOMA
do t'ju magjepsin jo vetëm me dizajnin
e tyre të përsosur, por edhe me efikasitetin
e tyre maksimal.