Mini Cart

Presto Kapak universal per tenxhere presioni 22 cm

2,300L

8595028478846

SKU: 702920 Category:

Description

Kodi: 702920

Kapaku universal i qelqit Presto është projektuar për tenxhere me presion Ultima, Bio Exclusive+ dhe Presto. Ju lejon të përdorni tenxheret e presionit si tenxhere tradicionale, duke ju lejuar të kontrolloni gatimet falë transparencës së tij.

Diametri: 22 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Kapak universal per tenxhere presioni 22 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *