Mini Cart

Presto Spatul silikoni

850L

8595028430738

SKU: 420504 Category:

Description

Kodi: 420504

Spatula e silikonit Presto është e domosdoshme për përgatitjen e brumit të butë dhe për t’a hequr atë nga ena, pa humbur asnjë pikë: është fleksibël, kështu që ju lejon t’i kapni lehtësisht. Doreza është plastikë rezistente. Mund të përdoret deri në temperaturën 220°C.

Gjatësia: 26 cm.

Additional information

Dimensions 28.3 × 5.6 × 1.1 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Spatul silikoni”

Your email address will not be published. Required fields are marked *