Mini Cart

Presto Shtrese mbrojtese per furren 45×38 cm

1,300L

8595028404524

SKU: 420947 Category:

Description

Kodi: 420947

Shtresa mbrojtëse shumëpërdorimëshe për furrën Presto është pëlhurë sintetike mjaft e dobishme kur gatuani. Futeni brenda në furrë për ta mbrojtur nga papastërtitë dhe spërkatjet e yndyrës që krijohen gjatë gatimit. Shtresa është rezistente ndaj nxehtësisë deri në 260°C dhe me një sipërfaqe që nuk ngjit.

Përmasat: 45 x 38 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Shtrese mbrojtese per furren 45×38 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *