Mini Cart

Presto Kapese spagheti

1,450L

8595028431797

SKU: 420524 Category:

Description

Kodi: 420524

Kapësja e spagetit Presto, prej çelik-inoks të cilësisë së lartë është një aksesor i domosdoshëm për përdorim të përditshëm. Kapësja lehtëson servirjen e makaronave dhe parandalon rrëshqitjen e tyre.

Gjatësia: 24 cm.


Additional information

Dimensions 27.5 × 6.5 × 4.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Kapese spagheti”

Your email address will not be published. Required fields are marked *