Mini Cart

Presto Carving Preres per perime ne forme spirale te vogel

1,650L

8595028475579

SKU: 422060 Categories: ,

Description

Kodi: 422060

Për të përgatitur shpejt dhe me lehtësi spageti të shijshme me perime, nuk mund të bëni pa këtë prerëse dekorative spirale Julienne. Futini perimet në prerëse dhe rrotullojeni.

Gjatësia: 18.5 cm, diametri: 7.5 cm.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Carving Preres per perime ne forme spirale te vogel”

Your email address will not be published. Required fields are marked *