Mini Cart

Presto 4 forma pancake

1,540L

SKU: 420872 Categories: ,

Description

Kodi: 420872

Forma Presto është ideale për përgatitjen e pancake dhe vezëve të skuqura. Me 4 forma të ndryshme për të dekoruar petullat: zemër, yll, lule dhe një buzëqeshje. I përshtatshëm për tiganët me diametër 26 cm ose më shumë. Bërë nga silikoni rezistent ndaj nxehtësisë me cilësi të lartë. Reziston deri në 230°C. 3 vite garanci.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto 4 forma pancake”

Your email address will not be published. Required fields are marked *