Mini Cart

Presto Mbajtese qepe

1,000L

8595028425277

SKU: 420180 Category:

Description

Kodi: 420180

Mbajtësja e qepës Presto, prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente, ju ndihmon të mbani qepën në sipërfaqe ndërsa e prisni, pa pasur nevojë t’a prekni atë. Mbajtësja, gjithashtu, është e pajisur me një këllëf mbrojtës.

Gjatësia: 21 cm.

Additional information

Dimensions 24.5 × 5.5 × 2.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Mbajtese qepe”

Your email address will not be published. Required fields are marked *