Mini Cart

Presto Luge per akullore

850L

8595028425307

SKU: 420210 Category:

Description

Kodi: 420210

Luga për akullore Presto, prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente, ju ndihmon në marrjen e porcioneve në topa të përsosur për të përgatitur nje filxhan me akullore të freskët.

Gjatësia: 19 cm.

Additional information

Dimensions 22.5 × 5.5 × 2.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Luge per akullore”

Your email address will not be published. Required fields are marked *