Mini Cart

Presto Preres me forma per pjeper dhe shalqi

1,650L

8595028490978

SKU: 420639 Category:

Description

Kodi: 420639

Me këtë prerës çeliku dhe plastikë Presto, ju mund të përgatisni porcione shalqiri ose pjepri në vetëm disa hapa: mund t’a prisni tulin në dy formate të ndryshme, të prerë në kubikë ose në feta, dhe t’a hiqni pa mundim dhe pa rrezikuar.

Gjatësia: 27.5 cm.

Additional information

Dimensions 31.2 × 3 × 7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Preres me forma per pjeper dhe shalqi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *