Mini Cart

-25%

Presto Hapese per konserva metalike dhe plastike

Original price was: 1,190L.Current price is: 1,190L. 893L

8595028425390

SKU: 420258 Category:

Description

Kodi: 420258

Hapësja e konservave Presto, prej çelik-inoks, është vërtet e rehatshme për t’u mbajtur falë dorezave të veshura me plastikë rezistente, dhe mënyrës së fiksimit. Koka metalike ka një hapëse shishe të integruar.

Gjatësia: 20 cm.


Additional information

Dimensions 23 × 8.4 × 5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Hapese per konserva metalike dhe plastike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *