Mini Cart

Presto Shtypes hudhrash

1,250L

8595028425284

SKU: 420190 Category:

Description

Kodi: 420190

Shtypësi i hudhrës Presto, prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente, ju ndihmon të zvogëloni thelpinjtë e hudhrës në pjesë shumë të vogla që përzihen me përbërësit e tjerë.

Gjatësia: 18 cm.

Additional information

Dimensions 22 × 8.5 × 3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Shtypes hudhrash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *