Mini Cart

-25%

Presto Preres brumi

650L 488L

8595028425215

SKU: 420150 Category:

Description

Kodi: 420150

Nëse ju pëlqejnë makaronat e freskëta apo ëmbëlsirat e bëra vetë, prerësi i brumit Presto me siguri nuk mund të mungojë në kuzhinën tuaj. Është çelik-inoks, me një dorezë plastikë të rehatshme dhe rezistente. Buza e tehut u jep prerjeve formën karakteristike të valëzuar.

Gjatësia: 17cm.

Additional information

Dimensions 20.6 × 5.5 × 2.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Preres brumi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *