Mini Cart

-25%

Presto Prerese molle

Original price was: 850L.Current price is: 850L. 638L

8595028449402

SKU: 420660 Categories: ,

Description

Kodi: 420660

Prerësi i mollës Presto për prerjen e lehtë dhe të shpejtë të mollëve në 8 pjesë të barabarta dhe heqjen e bërthamës. Bërë nga çelik-inoks i cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente. 3 vite garanci.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Prerese molle”

Your email address will not be published. Required fields are marked *