Mini Cart

Presto Qerues perimesh

550L

8595028425086

SKU: 420102 Category:

Description

Kodi: 420102

Qëruesi i perimeve Presto është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente. Forma e veçantë lejon qërimin e saktë dhe tehu i mprehtë është mjaft i dobishëm. I pajisur me një grep që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 18 cm.

Additional information

Dimensions 21 × 5.5 × 2.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Qerues perimesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *