Mini Cart

Presto Kohemates ne forme frutash 60 min

1,400L

8595028439199

SKU: 636071 Category:

Description

Kodi: 636071

Kohëmatësi Presto vjen në 4 forma të ndryshme si: mollë, portokall, dardhë dhe limon. E mat kohën deri në 60 minuta, duke ju paralajmëruar kur të jetë gati.

Diametri: 7 cm.

Additional information

Dimensions 16 × 11.2 × 7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Kohemates ne forme frutash 60 min”

Your email address will not be published. Required fields are marked *