Mini Cart

Presto Kullese universale per tenxhere 14-28 cm

1,250L

8595028441017

SKU: 420616 Category:

Description

Kodi: 420616

Kullesa universale Presto, në formë gjysmëhënë e shpuar, është ideale për kullimin e makaronave dhe ushqimeve të tjera nga tenxhere me diametër 14 deri në 28 cm. Prodhuar në plastikë të cilësisë së lartë, rezistente ndaj ujit të vluar.

Përmasat: 30 x 11 cm.

Additional information

Dimensions 33.5 × 15 × 2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Kullese universale per tenxhere 14-28 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *