Mini Cart

Presto Furce pjekje

690L

SKU: 420160 Category:

Description

Kodi: 420160

Furça e pjekjes Presto është ideale për të lyer mishin gjatë gatimit. Eshtë higjienike, ka fije të buta nailoni për fërkim të plotë dhe është e rehatshme për t’u përdorur falë dorezës plastike rezistente.

Gjatësia: 19 cm.

Additional information

Dimensions 22.5 × 5.5 × 2.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Furce pjekje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *