Mini Cart

Presto Hapese per kavanoza metalike dhe plastike

1,350L

8595028487008

SKU: 420260 Category:

Description

Kodi: 420260

Hapësja e kavanozave Presto, prej metali dhe plastikë rezistente, ju ndihmon të hapni shishe me kapak dhe kavanoza qelqi pa rrezikuar dëmtimin e tyre. Falë skajeve të brendshme të dhëmbëzuar, kap dhe liron kapakët duke ju kursyer kohë.

Gjatësia: 23 cm.

Additional information

Dimensions 27 × 10.5 × 2.4 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Hapese per kavanoza metalike dhe plastike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *