Mini Cart

Presto Expert Qerues perimesh me teh gjatesor

590L

8595028443073

SKU: 421010 Category:

Description

Kodi: 421010

Qëruesi i perimeve Presto Expert është i përsosur për të qëruar lehtë frutat dhe perimet si trangujt, rrepat e bardha, karotat, patatet. Prodhuar në çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente, qëruesi ka një grep që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 16 cm.


Additional information

Dimensions 21 × 7 × 1.2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Expert Qerues perimesh me teh gjatesor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *