Mini Cart

Presto Luge gatimi

1,100L

8595028425512

SKU: 420350 Category:

Description

Kodi: 420350

Lugë gatimi Presto prej çelik-inoks i cilësisë së lartë dhe dorezë plastikë rezistente është funksionale dhe e përshtatshme për përdorim të përditshëm.

Gjatësia: 32 cm.

Additional information

Dimensions 36 × 6.7 × 4.2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Luge gatimi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *