Mini Cart

Presto Kullese 8 cm

550L

8595028432435

SKU: 420602 Category:

Description

Kodi: 420602

Kullesa Presto është rrjetë e imët dhe është e përkryer për ndarjen e lëngjeve ose përbërësve të thatë. Grepat anësorë ju lejojnë ta vendosni në tenxhere ose tas kur ju nevojiten të dyja duart të lira. Materiali është çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente me ngjyrë.

Diametri: 8 cm.

Additional information

Dimensions 23.5 × 9.1 × 4.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Kullese 8 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *