Mini Cart

Presto Gershere shumefunksionale 22 cm

1,100L

8595028424652

SKU: 888225 Category:

Description

Kodi: 888225

Gërshëra shumëfunksionale Presto është prej çelik-inoks dhe kanë një dorezë plastike rezistente. Gërshëra është shumë rezistente, e përshtatshme për prerje nga barërat aromatike deri te pula. Aksesorët në dorezë dhe teh përdoren për të çarë arrat dhe për të hapur kavanoza dhe shishe.

Gjatësia: 22 cm.


Additional information

Dimensions 26.2 × 1.3 × 11.9 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Gershere shumefunksionale 22 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *