Mini Cart

Presto Preres dekorativ perimesh

1,250L

8595028439403

SKU: 420638 Category:

Description

Kodi: 420638

Prerësi dekorativ Presto është prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente. Ju ndihmon të prisni me formë të valëzuar patate, tranguj, karrota, të gjitha frutat dhe perimet e tjera që ju vijnë në mendje.

Përmasat: 10×10 cm.

Additional information

Dimensions 16.8 × 13 × 2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Preres dekorativ perimesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *