Mini Cart

Presto Set Stende fleksibel per prerje 3 cp

1,900L

8595028441987

SKU: 378878 Category:

Description

Kodi: 378878

Stenda elastike për prerje Presto është plastikë e hollë me një sipërfaqe të sipërme të lëmuar dhe një sipërfaqe të poshtme të përpunuar për t’u ngjitur në mënyrë të përsosur në sipërfaqen e punës.

Seti përmban 3 stenda në përmasat : 39×29 cm – 35×25 cm – 21×15 cm.

Additional information

Dimensions 41.9 × 29 × 0.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Set Stende fleksibel per prerje 3 cp”

Your email address will not be published. Required fields are marked *