Mini Cart

Presto Spatul perhapje

1,250L

8595028425642

SKU: 420434 Categories: ,

Description

Kodi: 420434

Spatula Presto është prodhuar prej çelik-inoks me cilësi të lartë dhe dorezë plastike rezistente. Ka një teh të gjatë dhe fleksibël që përdoret për të përhapur dhe niveluar kremrat në ëmbëlsira ose për të përzier përbërës të trashë. Spatula është e pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 36 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Spatul perhapje”

Your email address will not be published. Required fields are marked *