Mini Cart

Presto Qerues per luspat e peshkut

790L

8595028425161

SKU: 420120 Category:

Description

Kodi: 420120

Qëruesi Presto për luspat e peshkut është prej çelik-inoks dhe plastikë rezistente. Ky aksesor shumë i dobishëm kalohet mbi lëkurën e peshkut për të hequr luspat të cilat falë formës së veçantë të tehut nuk shpërndahen, duke e lënë peshkun krejtësisht të pastër.

Gjatësia 15 cm.

Additional information

Dimensions 17.5 × 5.5 × 2.4 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Qerues per luspat e peshkut”

Your email address will not be published. Required fields are marked *