Mini Cart

Presto Kullese 17 cm

1,100L

8595028432466

SKU: 420605 Category:

Description

Kodi: 420605

Kullesa Presto është rrjetë e imët dhe është e përkryer për ndarjen e lëngjeve ose përbërësve të thatë. Grepat anësorë ju lejojnë ta vendosni në tenxhere ose tas kur ju nevojiten të dyja duart të lira. Materiali është çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente me ngjyrë.

Diametri: 17 cm.

Additional information

Dimensions 33 × 18 × 8.2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Kullese 17 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *