Mini Cart

Presto Thyes arrash

1,050L

8595028425291

SKU: 420202 Category:

Description

Kodi: 420202

Thyesi Presto është metal i fortë dhe formë klasike. I thjeshtë për t’u përdorur dhe i lehtë për t’u kapur, thyen lehtësisht lëvozhgën e çdo lloj fruti të thatë.

Gjatësia: 15 cm.


Additional information

Dimensions 21.4 × 8.5 × 1.3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Thyes arrash”

Your email address will not be published. Required fields are marked *