Mini Cart

Presto Wood Luge druri me forme te rrumbullaket

490L

8595028426458

SKU: 637206 Categories: ,

Description

Kodi: 637206

Lugë rrumbullake Presto Wood është prodhuar me dru ahu të cilësisë së lartë dhe dorezë plastike me ngjyrë. Veçanërisht e përshtatshme për enë gatimi me veshje jo-ngjitëse pasi nuk dëmton sipërfaqen.

Gjatësia: 30 cm.


Additional information

Dimensions 33.3 × 6.3 × 2 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Wood Luge druri me forme te rrumbullaket”

Your email address will not be published. Required fields are marked *