Mini Cart

Presto Qerues per luspat e peshkut

890L

8595028451399

SKU: 420121 Category:

Description

Kodi: 420121

Qëruesi Presto për luspat e peshkut është prej plastike rezistente të cilësisë së lartë, ka një teh të dhëmbëzuar që i heq dhe i mbledh luspat duke i ndarë nga lëkura. Falë formës së saj të veçantë, luspat nuk shpërndahen, kështu që nuk e ndotni sipërfaqen e punës.

Gjatësia: 18 cm.

Additional information

Dimensions 24.6 × 8.5 × 3.5 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Qerues per luspat e peshkut”

Your email address will not be published. Required fields are marked *