Mini Cart

Presto Hapese tapash metalike

790L

8595028425345

SKU: 420240 Category:

Description

Kodi: 420240

Hapëse tapash Presto, prej çelik-inoks, është e përshtatshme për hapjen e çdo lloj shishe me tapë ose kapak me kurorë. Eshtë e pajisur edhe me një thikë të vogël për të gdhendur dhe hequr lehtësisht kapsulën nga tapa. E palosur, zë shumë pak hapësirë, mund ta mbani në xhep kur shkoni për një piknik.

Gjatësia: 15 cm.

Additional information

Dimensions 21.5 × 8.5 × 1.3 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Hapese tapash metalike”

Your email address will not be published. Required fields are marked *