Mini Cart

Presto Rrahese veze

1,100L

8595028425581

SKU: 420390 Category:

Description

Kodi: 420390

Rrahësja e vezëve Presto është e përsosur për përdorim të përditshëm, me një dorezë të fortë plastike dhe kokë teli inoks. Është e domosdoshme për shumë përgatitje, veçanërisht ato me bazë vezësh.

Gjatësia: 32 cm.

Additional information

Dimensions 33 × 6.7 × 6.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Rrahese veze”

Your email address will not be published. Required fields are marked *