Mini Cart

-25%

Presto Rrahes i vogel vezesh

Original price was: 650L.Current price is: 650L. 488L

8595028483239

SKU: 420389 Categories: ,

Description

Kodi: 420389

Rrahësi i vogël i vezëve Presto është e prodhuar nga çelik-inoks me cilësi të lartë dhe dorezë plastike rezistente. Gjithashtu, është i pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 18 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Rrahes i vogel vezesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *