Mini Cart

Presto Kapese kuzhine inoks

1,100L

SKU: 420520 Category:

Description

Kodi: 420520

Kapësja e kuzhinës Presto është prej çelik-inoks dhe garanton një kapje të sigurt dhe të fortë. Mund t’a përdorni për servirje ose për gatim.

Gjatësia: 30 cm.

Additional information

Dimensions 33.4 × 5.5 × 5.8 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Kapese kuzhine inoks”

Your email address will not be published. Required fields are marked *