Mini Cart

Presto Shtrydhese agrumesh manuale

1,100L

8595028444803

SKU: 420621 Category:

Description

Kodi: 420621

Shtrydhësja e agrumeve Presto, prej plastike rezistente të cilësisë së lartë, zë pak hapësirë dhe ju lejon të shtrydhni lëngun direkt në enë. Agrumet duhet t’i prisni në dy pjesë, të mbani gjysmën në pëllëmbë të dorës, duke vendosur një enë poshtë dhe duke rrotulluar konin e shtrydhëses brenda pulpës së frutave.

Gjatësia: 18 cm.

Additional information

Dimensions 23 × 6.8 × 10 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Shtrydhese agrumesh manuale”

Your email address will not be published. Required fields are marked *