Mini Cart

Presto Qerues me teh anesor

550L

8595028425093

SKU: 420104 Category:

Description

Kodi: 420104

Qëruesi i perimeve Presto është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente. Tehu është i lëvizshëm për të ndjekur më saktë konturet e ushqimit dhe për të reduktuar mbetjet.

Gjatësia: 16 cm.

Additional information

Dimensions 22 × 19.5 × 6 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Qerues me teh anesor”

Your email address will not be published. Required fields are marked *