Mini Cart

Presto Luge pjepri

590L

8595028425178

SKU: 420124 Category:

Description

Kodi: 420124

Luga e pjeprit Presto është prej çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente. Mund të krijoni topa të shijshëm me pjepër ose lloje të tjera frutash dhe perimesh, për një sallatë frutash si dhe është perfekte për zbrazjen e kungujve të vegjël.

Diametri: 3 cm, gjatësia: 17 cm.

Additional information

Dimensions 19.5 × 5.5 × 2.7 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Luge pjepri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *