Mini Cart

Presto Shtypese patatesh

1,190L

8595028425567

SKU: 420374 Categories: ,

Description

Kodi: 420374

Shtypësja e patateve Presto prej çelik-inoks me dorezë plastike rezistente, është mjaft funksionale dhe shumë e fortë. E përkryer për shtypjen e patateve të ziera më parë dhe zhardhokëve të tjerë, për përgatitjen e puresë ose njokit. Shtypësja është e pajisur me një grep në fund që ju lejon t’a varni lehtësisht.

Gjatësia: 31 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Shtypese patatesh”

Your email address will not be published. Required fields are marked *