Mini Cart

-25%

Presto Tundes shumeperdorimesh 500 ml

Original price was: 1,950L.Current price is: 1,950L. 1,463L

8595028453614

SKU: 420713 Categories: ,

Description

Kodi: 420713

Tundësi shumëpërdorimësh në formë gote Presto është shumë i dobishëm si për përgatitjen dhe servirjen e salsave, ashtu edhe për milkshakes dhe shkumën e kapuçinos. Shkallëzimi ju ndihmon të matni përbërësit dhe gryka lejon derdhjen e lehtë.

Kapaciteti: 500 ml, lartësia: 20 cm.


Additional information

Dimensions 22.5 × 11.5 × 10 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Tundes shumeperdorimesh 500 ml”

Your email address will not be published. Required fields are marked *