Mini Cart

Presto Hapes gjalpi

590L

8595028425253

SKU: 420170 Category:

Description

Kodi: 420170

I domosdoshëm për lyerjen e gjalpit dhe reçelrave në bukë, hapësi i gjalpit Presto është gjithashtu ideal edhe për salca të trasha. Prodhuar nga çelik-inoks të cilësisë së lartë dhe plastikë rezistente.

Gjatësia: 20 cm.


Additional information

Dimensions 23 × 5.5 × 2.4 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Hapes gjalpi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *