Mini Cart

-25%

Presto Gershere per shpende 22 cm

Original price was: 1,950L.Current price is: 1,950L. 1,463L

8595028424669

SKU: 888230 Category:

Description

Kodi: 888230

Gërshëra e shpendëve Presto është e përkryer për prerjen e kockave dhe mishit. Tehet janë të harkuara dhe të theksuara për prerje më të ndërlikuara. Gërshëra është prej çelik-inoks të cilësisë më të lartë me doreza plastikë rezistente.

Gjatësia: 25 cm.


Additional information

Dimensions 30.2 × 1.3 × 9.9 cm

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Presto Gershere per shpende 22 cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *